Darmowa Energia - Arkadiusz Godlewski

Przydomowe elektrownie wiatrowe

Elektrownia wiatrowa Ventus 500 W

Elektrownia wiatrowa Ventus 500 W idealnie nadaję się do oświetlenia ogrodu oraz zasilania w energię elektryczną domków letniskowych. Mała ilość akumulatorów, niewielkie gabaryty elektrowni oraz różnorodne możliwości jej zainstalowania sprawiają, że może być ona instalowana na okresy pobytu w domkach letniskowych, bądź też pozostawiona na stałe. Idealnie sprawdza się też w przypadku ładowania akumulatorów znajdujących się w jachtach, uniezależniając łodzie od konieczności cumowania w portach.

Elektrownia wiatrowa Ventus 500 W także idealnie nadaję się zaopatrzenia domków letniskowych w ciepła wodę. Niewielkie gabaryty elektrowni oraz różnorodne możliwości jej zainstalowania sprawiają, że może być ona instalowana na okresy pobytu w domkach letniskowych, bądź też pozostawiona tam na stałe.

Elektrownia wiatrowa Ventus 1000 W

Elektrownia wiatrowa Ventus 1000 W idealnie nadaje się do wspomożenia zasilania w energię elektryczną gospodarstw domowych. Komplet 4 akumulatorów AGM 100Ah pozwoli na zmagazynowanie energii i wykorzystanie jej do zasilenia oświetlenia oraz urządzeń elektrycznych w domach.

Elektrownia wiatrowa Ventus 1000 W również idealnie nadaje się do dogrzania wody w gospodarstwach domowych. Może ona współgrać z systemem paneli słonecznych przez co zwiększa ich wydajność, pracując zarówno w dzień i w nocy. Sterownik grzałkowy wyposażony jest w zabezpieczenia, które chronią przed zagotowaniem wody w zbiorniku, jak również posiada wiele udogodnień np. podtrzymywanie temperatury w zbiorniku ustawionej indywidualnie przez klienta.

Elektrownia wiatrowa Ventus 2000 W

Elektrownia wiatrowa Ventus 2000 W dzięki kompletowi 10 akumulatorów AGM 100 Ah pozwoli na zmagazynowanie dużej ilości energii, która zapewni ciągłość energii elektrycznej w gospodarstwach domowych w przypadku braków zasilania z sieci konwencjonalnej, i częściowo uniezależni od dostaw lokalnego dystrybutora energii elektrycznej.

Elektrownia wiatrowa Ventus 2000 W to także idealne rozwiązanie dla domów jednorodzinnych, które zapewni gospodarstwu domowemu ciepła wodę. Elektrownie wiatrowe ze sterownikiem do grzania wody wyposażone w grzałkę, oddają bezpośrednio do zbiornika całą swoją energię, przez co pozyskiwana przez wiatrak energia jest w 100 % wykorzystana.

Darmowa Energia - Arkadiusz Godlewski
Darmowa Energia - Arkadiusz Godlewski Darmowa Energia - Arkadiusz Godlewski

Copyright © 2012 - 2021 - Arkadiusz Godlewski - www.DarmowaEnergia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Tomasz Glapski - ca.net.pl