Darmowa Energia - Arkadiusz Godlewski

Struktura i działanie

Freevolt Power Generators z serii Ventus to elektrownie wiatrowe i słoneczne, które połączone z systemem magazynowania energii elektrycznej mogą być doskonałym i niezależnym od elektrowni konwencjonalnej, źródłem zaopatrzenia w elektryczność, jak również w przypadku sterowników grzałkowych, służyć do podgrzewania wody w gospodarstwach domowych.

Elektrownie wiatrowe i słoneczne z serii Ventus mają budowę modułową. Składają się z łopat (wyważonych i dopasowanych do piasty), generatora wiatrowego lub paneli fotowoltaicznych, steru oraz sterownika. W zależności od wymagań klientów i możliwości, Freevolt Power Generators mogą być instalowane na różnego rodzaju masztach dostarczanych przez naszą firmę.

Ventus 500 W, 1000 W, 2000 W wyposażone są w sterowniki, które są nieodzowną częścią elektrowni wiatrowych. Nie wymagają one podłączenia do lokalnej sieci energetycznej, dzięki czemu mogą być montowane z dala od przyłączy energetycznych. Sterowniki skutecznie zarządzają energią z generatora wiatrowego, pozwalając na magazynowanie energii w sekcji akumulatorów lub wykorzystanie jej w całości do podgrzania wody. Zabezpieczenia znajdujące się w sterownikach elektrowni wiatrowej chronią przed uszkodzeniami spowodowanymi dużą siłą wiatru.

Sterownik przeznaczony do pracy z akumulatorami zapewnia również bezpieczne warunki pracy akumulatorów, a więc odpowiedni sposób ich ładowania i rozładowania.

Sterownik grzałkowy posiada własny czujnik temperatury oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem wody w zbiorniku.

Darmowa Energia - Arkadiusz Godlewski
Darmowa Energia - Arkadiusz Godlewski Darmowa Energia - Arkadiusz Godlewski

Copyright © 2012 - 2021 - Arkadiusz Godlewski - www.DarmowaEnergia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Tomasz Glapski - ca.net.pl