Darmowa Energia - Arkadiusz Godlewski

Firma P.P.H.U. „Godleś” z Romartowa koło Łęczycy, której jestem właścicielem pragnie przedstawić Państwu nowe możliwości zastosowania energii słońca i wiatru. Technologie pozyskiwania energii elektrycznej i ciepła wytwarzanej za pomocą słońca i wiatru są znane co najmniej od kilkudziesięciu lat, jednak ich wdrożenie do najmniejszej komórki społecznej czyli Polskiej Rodziny – gospodarstwa domowego było nieopłacalne ze względu na wysoki koszt urządzeń wytwarzających energię odnawialną, brak inteligentnych inwerterów zarządzających optymalnie dystrybucją pozyskanej energii, brak wydajnych baterii akumulatorów magazynujących energię oraz relatywnie niskie ceny energii elektrycznej.

W okresie ostatnich kilku lat energia elektryczna zdrożała o 100% (co każdy z nas odczuł na własnym portfelu – zakupujemy do domu urządzenia w klasie energooszczędności A++ np.: TV, lodówki, żarówki LED itp. Licząc na zmniejszenie rachunków za energię elektryczną. W rzeczywistości koszty z tytułu energii elektrycznej są coraz wyższe.

Mając powyższe na uwadze w maju 2012 roku wprowadziliśmy do oferty hybrydowe rozwiązanie marki FreeVolt – elektrownie wiatrowe polskiego producenta Aquael z serii VENTUS Power Generators o mocach znamionowych 500 W, 1000 W oraz 2000 W, produkowane w Suwałkach, połączone z panelami fotowoltaicznymi niemieckiego producenta Solar Direct Group GMBH model Blue Series 235+. To wszystko zarządzane przez inteligentne inwertery tworzy system dający możliwość wykorzystania darmowej energii elektrycznej pochodzącej z wiatru i słońca w sposób efektywny, bezobsługowy i umożliwiający bezawaryjną eksploatację przez długie lata.

Każdy klient korzystający z naszych usług jest obsłużony kompleksowo i profesjonalnie, począwszy od doradztwa, określenia potrzeb, projektu, wizji lokalnej, wykonania kosztorysu z błędem na poziomie 1%, podpisania umowy a skończywszy na terminowym wykonaniu zlecenia, dokładnym rozliczeniu oraz późniejszym serwisie.

Obecnie oferujemy :

Darmowa Energia - Arkadiusz Godlewski
Darmowa Energia - Arkadiusz Godlewski Darmowa Energia - Arkadiusz Godlewski

Copyright © 2012 - 2021 - Arkadiusz Godlewski - www.DarmowaEnergia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Tomasz Glapski - ca.net.pl